Võit Gibraltaris

Eesti koondis sai 2:0 võidu Gibraltari koondise üle. Igor Morozov, Sergei Moshnikov, Sergei Pareiko, Konstantin Vassiljev alustasid mängu põhikoosseisus. Konstantin Vassiljev andis resultatiivse värava söödu 11-l minutil.

Artur Kotenko Shakhtaris!

Artur Kotenko kirjutas alla lepingule Shakhtar Soligorskiga kes mullu võitis 2se koha Velgevenemaa meistrivõistlustel. Leping on sõlmitud 2014 aasta lõpuni. Õnnitlused ja edu Arturile!

19.11.2013

Eesti koondise ründaja Sergei Zenjov lõi väravaid novembri kuu sõpruskohtumistes: mängus Azerbaidzani vastu (2:1) Sergei lõi viigivärava 54-l minutil ja Liechtensteini vastu (3:0) avas skoori esimese poolaja viimasel minutil.

26.10.2013

Venemaa kõrgliiga 14nda vooru mängus  Permi Amkari ja Dynamo Moskva vahel, Konstantin Vassiljev lõi ühe värava ja andis resultatiise söötu aidates oma meeskonda 2:1 võidule.

04.10.2013

NESTA SPORT GROUP õnnitleb Bogdan Vaštšuki sünnipäeva puhul! Soovime edukat spordi karjääri ja tervist.

21.09.2013

Frank Liivak tegi debüüt mängu Napoli primavera särgis. Mängus FC Latina vastu Frank jooksis väljakule 70ndal minutil.

13.09.2013

Eesti U-19 koondise ründaja Bogdan Vaštšuk kirjutas alla kolmeaastasele lepingule Inglismaa klubiga FC Reading. Intervjuu mängijaga saab lugeda siin

31.08.2013

Almere City ründaja Frank Liivak kirjutas alla 3-aastase lepingu Itaalia suurklubiga S.S.C. Napoli. 17 aastane mängija osaleb Eesti U-19 koondise sõprusmängus Inglismaa eakaslaste vastu 5-l Septembril enne tagasituleku Napolisse.

25.08.2013

Sergei Zenjov lõi võiduvärava Ukraina kõrgliiga mängus Karpaty Lviv ja Hoverla vahel. Mängu ainus tabamus juhtus 57-l minutil. Tänane värav oli ründajale esimene sel hooajal.

14.08.2013

Eesti U-21 koondis sai täna võõrsil tähtsa 1:0 võidu oma Slovenia eakaaslaste üle EM valikmängus. Maksim Podholjuzin oli platsil terve mäng ja andis väravasöötu, Maksim Lipin alustas pohikoosseisus ja teda vahetati välja 94-l minutil.

11.08.2013

Ungari kõrgliiga mängus FC Debrecen ja FC Djosgyor mis lõppes 4:0 kodumeeskonna võiduga, Igor Morozov oli väljakul kõik 90 minutit. Peab mainima, et pärast 3 vooru FC Debrecen juhib Ungari kõrgliiga tabelit.

16.07.2013

Ilya Gultyaev kirjutas alla üheaastasele lepingule Venemaa esiliiga klubiga Neftekhimik. Soovime Ilyale eduka hooaja uues klubis.

12.06.2013

Bogdan Vaštšuk läheb Mahhatškala Anži järelkasvumeeskonna treeninglaagrisse, mis leiab aset 13.-16. juunil Sloveenia linnas Mariboris. Treeninglaagri ajaks on kavandatud kontrollmängud Sloveenia ja Horvaatia kõrgliiga meeskondade vastu.

11.06.2013

Täna toimus Kadrioru staadionil 2015. aasta U-21 EM-valikturniiri mäng Andorra koondise vastu, milles ainsa Eesti koondise värava lõi 35. minutil Maksim Podholjuzin. Mäng lõppes seisuga 1:1.

02.06.2013

Sergei Mošnikov lõi võiduvärava meistrivõistluste viimases mängus Gdanski Lechia vastu. Sergei lõi värava mängu 37 minutil. Lõppkokkuvõttes sai Górnik Zabrze Poola Ekstraklasa’s viienda koha.